En İyi Multivitamin Başarımız

Yazar: admin 02/07/2018 0 Yorum

Candidlab Hakkında:

 Candidlab, Kopenhag’da kuruldu ve birçok Kuzey ülkesinde tamamlayıcı incelemelerin öncü platformudur. Size en iyi takviyeyi bulmanıza yardımcı Candidlab takviyeleri gerçek içerik ve fiyat gibi objektif faktörlere dayalı olarak inceleyen bağımsız, üçüncü taraf bir platformdur. Harici inceleme paneli tat ve karıştırılabilirlik (kör tattırmalar) gibi tüm öznel yargı aramalarını gerçekleştirir. 


Powerlife Multi Vitamin Mineral bu özgür kuruluşta Vitamin Mineral dalında ilk sırada yer almaktadır. Fiyat Skor - Kalite Skor - Tat Skor olarak derecelendirme ilk sıradayız.  notumuzu inceleyebilirsiniz.

Powerlife Vitamin Mineral

Powerlife Vitamin Mineral piyasadaki en iyi multivitamindir. Suda ve yağda çözünen vitaminlerin günlük gereksinimlerinin hemen hemen tümünü karşılayan etkili bir vitamin takviyesidir. Buna ek olarak, Powerlife Vitamin Mineral, iyi kalitesi dikkate alındığında ucuz bir üründür.

Vitamin İçeriği

Powerlife ‘den Powerlife Vitamin Mineral, 7.3 puan toplam vitaminleri için kazandı.

7’nin üstünde bir puan, bu ürünün vitamin ihtiyacınızın çoğunu kapsadığı anlamına gelir. Bu Türklerin sıklıkla eksik olduğu vitaminleri içerir.

Powerlife 6 vitaminlerin geniş dozajını içeren bir vitamin takviyesi üretti. Vitaminler, bu multivitamin, E vitamini, B2 i (riboflavin), B6 i (piridoksin), B7 i (biyotin), B9 (folik asit) &B 12 i (kobalamin) olan senin ihtiyacını karşılar.

[Unsatisfied vitamin #] bu multivitamin ait tatmin edici dozajını içermediği vitaminler vardır. Spesifik olmak gerekirse, biz A vitamini, D i &K i kastediyoruz.

Toplam 13 vitamin var. Dolayısıyla, ürün doğal olarak bazı vitaminlere sahiptir; burada, tıp ve dozaj de tatmin edici ya da en düşük seviyede olarak sınıflandırılmamalı, ancak arasında bir yerlerde bulunmamalıdır.

Ayrıca, ürün tüm vitaminlerde 7.3 atmıştır. Vitamin alt tiplerine bakıldığında, vitamin takviyesi yağda çözünen vitaminler için 3.5 ve suda çözünen vitaminler için 9.0 skorladı.

vitaminler açısından bu mükemmel bir tamamlayıcıdır. Ortalama gereksinimle ilişkili olarak makul bir dozda vitamin içerir. iyi dozaj ve tip vitaminleri içeren bir hap arıyorsanız bu multivitamin mantıklı bir seçimdir.

 

Mineral İçeriği

Powerlife Vitamin Mineral maden içeriğine dayanılarak 3.5 puan aldı Bu multivitamin maden içeriği açısından birkaç eksikliklere sahip olduğu anlamına gelir – sadece mineraller için günlük ihtiyaçlarını kısmen kapsar. Skorun geleceği kadar kötü değil, ancak piyasada kesinlikle daha iyi bir mineral içeriği bulunan ürünler var.

Powerlife 4 minerallerin yeterli bir dozajını içeren bir hap tasarlamıştır. Bu hapın makul bir dozu Demir (Fe), Manganez (Mn), Bakır (Cu) & Krom (Cr) içerir..

Bu hapın ihtiyaçlarınızı karşılamadığı [unsatisfied minerals #] mineralleri içerir. Bunlar şunlardır : Potasyum (K), Klorür (CI), Sodyum (Na), Fosfor (P), Magnezyum (Mg), Iyot (I), Molibden (Mo), Selenyum (Se) & Kobalt (Co).

Buna ek olarak, ürün, makro mineraller için 1.0 ve eser mineralleri için 5.2 skorladı. Vitamin içeriğini özetlemek için, bu takviye mineral içeriğinde yetersizdir. Mevcut daha iyi birkaç ürün vardır.

 

Ürün Fiyatı 

Powerlife Vitamin Mineral, fiyatı için 10.0 puanı aldı. Powerlife 150 kapsül kaplarında bulunan bir ürün geliştirdi. Etikette, 1 hapını günde tüketmenizi önerirler. Bu nedenle, verilen talimatlara uyarsanız, bu vitamin günde 0.42 liraya mal olur. Ayrıca, bu ürünün 150 gün süreceği anlamına gelir.

Fiyat skoru, piyasadaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında çok iyi bir fiyattan kaynaklanıyordu. Piyasadaki çoğu ürün daha fazla maliyetlidir ve bu nedenle daha düşük bir skora sahiptir.

 

Ürün Bilgisi

Ürün kategorisi: vitamin hapları

Üretici firma: Powerlife
Ürün adı: Vitamin Mineral

Birimler başına: 150 haplar
günlük doz: 1 haplar
porsiyon sayısı: 150 porsiyon
Ürün fiyatı: 89 Lira

 

Maddelerin Kalitesi ve İçeriği

Yağda eriyen vitaminler
2500 IU A vitamini (Uluslararası birimler (Beta-karoten gibi))
400 IU D vitamini (D vitamini eşdeğerleri)
45 IU E vitamini (LU (DL-alfa-tokoferol gibi))
20 ug K vitamini (Açıklanmayan tip)

Suda çözülen vitaminler
1.2 mg B1 vitamini (tiamin) (Açıklanmayan tip)
1.7 mg B2 vitamini (riboflavin) (Açıklanmayan tip)
10 mg B3 vitamini (niasin) (Açıklanmayan tip)
5 mg B5 vitamini (pantotenik asit) (Açıklanmayan tip)
3 mg B6 vitamini (piridoksin) (Açıklanmayan tip)
30 ug B7 vitamini (biyotin) (Açıklanmayan tip)
400 ug B9 (folik asit) (Açıklanmayan tip)
18 ug B 12 vitamini (kobalamin) (Açıklanmayan tip)
60 mg C vitamini (askorbik asit) (Açıklanmayan tip)

Mineraller
450 mg Kalsiyum (Ca) (Açıklanmayan tip)
50 mg Magnezyum (Mg) (Açıklanmayan tip)
17 mg Demir (Fe) (Açıklanmayan tip)
7.5 mg Çinko (Zn) (Açıklanmayan tip)
2 mg Manganez (Mn) (Açıklanmayan tip)
2 mg Bakır (Cu) (Açıklanmayan tip)
120 ug Krom (Cr) (Açıklanmayan tip)

 

Cancandidlab Nasıl gözden geçiriyor

Ekimizi mümkün olduğunca objektif olarak gözden geçirmek istiyoruz. Bu hem kalite, lezzet ve fiyat için geçerlidir. Ürün kategorilerinden bazıları, multivitaminler gibi tat değerlendirmeleri içermemektedir. Bunun yerine bizim multivitamin yorumları vitamin- ve mineral içeriği için bir puan her ikisini de içerir. Toplam puan, her ek kategori için ilgili faktörleri arasında ağırlıklı ortalamasıdır. Sıralama sayfalarındada tek tek her faktörle sıralamasını yapabilirsiniz.

Fiyat için Skor

Fiyatlar puanı hesaplamaları belirli piyasada mevcut ürünlere dayalı yapılmaktadır. Bu nedenle, aynı ürüne özel pazar/ülkeye bağlı olarak farklı bir fiyat puanına sahip olabilir. Fiyat skoru her ürün kategorisi için belirlenen tanımlanmış dozaj boyutuna göre normalize edilmiştir.

Tat için Skor

Tat ile alakalı takviyeleri gözden geçiririz. Ürünler satılır, yeniden paketlenmesi için inceleme paneline gönderilir. Onlara (örneğin protein tozu) tatma olan takviyesi hangi tip olduğunu bilmek için panelistler her ürün için benzersiz bir randomize ürün kimliğine sahip etiketlenir. Bu ürün adı, markası ve üretici panelistlere gizli tutmak için yapılır. Mümkün olduğunca skor olarak tekrar üretilebilir, geçerli ve sistematik kılmak için – sonunda, onlara tadı gözden geçirmelidir nasıl ve hangi koşullar altında özel talimatlar verdik.

Kalite için Skor

Kalite için skor ürünün beyan içeriğine dayalı bizim özel algoritmaları tarafından hesaplanır. Beklenen etkinliği değerlendirmeyi mümkün olduğunca basitçe kadar iyi – algoritmalarına bilimsel ve kanıta dayalı olması inşa edilir.

Protein tozu ve amino asitler gibi ek kategorisi için test kalitesinin kurulacak altın standart yöntemler vardır. Şu anda kalite güvencesi için standartlaşmış bir yol var kategoriler için, beklenen yararı ve kalitesini değerlendirmek için, özel algoritmalar inşa etmişlerdir. Bu özel amaç için İnşaat algoritmaları onlar her kategori sayfasında ne şekilde işlediğini açıkça belirtildiği neden olan keyfi kararlar içermektedir.

 

 

 

 

Yorum bırakın